Σε κλίμα εκλογών κινείται το νέο σποτ των διοργανωτών του Ημιμαραθωνίου στην Κρήτη, με πρωταγωνιστές τον «Κυριάκο» και τον «Αλέξη» αλλά και την ατάκα του Δημήτρη Κουτσούμα «αυτοί είστε». Υπενθυμίζεται ότι και το 2019, πρωταγωνιστές στο τότε διαφημιστικό βιντεάκι ήταν ο Αλέξης και ο Κυριάκος.
Η συζήτηση στο καφενείο για τον νικητή ξεκινά. Κατά τη διάρκειά της, οι τόνοι… ανεβαίνουν, με αποτέλεσμα να ξυπνήσει ένας συγχωριανός τους που καθόταν στο καφενείο και να παρέμβει στη συζήτηση. «Στον Ημιμαραθώνιο της Κρήτης όλοι είναι νικητές», λέει αρχικά.
Καθώς όμως η κουβέντα φουντώνει για τον «Κυριάκο» και τον «Αλέξη». «Αλέξη έλα με φόρα», λέει ο ένας. «Έχεις δει τον Κυριάκο; Δυο μέτρα παλικάρι είναι», λέει ο άλλος.
«Εσείς δεν βάζετε μυαλό, αλλά αυτοί είστε» λέει ο τρίτος πελάτης του καφενείου, θυμίζοντας τον Δημήτρη Κουτσούμπα.
Δείτε και το σποτ του 2019…
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!