Με τον ευφάνταστο τίτλο «Ακόμα και οι Κ.Ο.Τ.Ε.Σ. ψηφίζουν ΚΚΕ», ο πρόεδρος του κόμματος «Καπνιστικές Ομάδες για την Τέχνη και την Εικαστική Συγκρότηση» Ν. Λούβρος ανακοίνωσε ότι ο πολιτικός σχηματισμός του οποίου ηγείται δεν θα κατέλθει στις επόμενες εκλογές.
Το ενδιαφέρον είναι ότι ο κ. Λούβρος, ο οποίος στις εκλογές του 2019 είχε κατέλθει υποψήφιος με τον ΣΥΡΙΖΑ στην Α’ Αθηνών, με ανάρτησή του καλεί τους ψηφοφόρους του κόμματός του να στηρίξουν το ΚΚΕ και όχι το κόμμα του Αλ. Τσίπρα, με το σκεπτικό ότι «σταθερό στις αξίες και τη δράση του και αποτελεί τον γνήσιο και πραγματικό αντίπαλο της Δεξιάς και της ολιγαρχίας!
Ε.Τ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!