Σε εξαιρετικό κλίμα πραγματοποιήθηκε συνάντηση του υποψήφιου Βουλευτή ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Ζήση Ζάννα με τον Πρόεδρο του τμήματος Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού κ. Τριανταφύλλου Δημήτριο.
Ο κ. Ζάννας ενημερώθηκε για την λειτουργία του τμήματος καθώς και προβλήματα που υπάρχουν, κυρίως κτιριακά. Το συγκεκριμένο τμήμα διακρίνεται για το αντικείμενο σπουδών το οποίο είναι μοναδικό στην Ελλάδα. Ο κ. Ζάννας ξεναγήθηκε στους χώρους διδασκαλίας όπως επίσης και στο μουσείο επιστημών που αποτελεί μια εξαιρετική προσπάθεια με πλούσιο και πρωτότυπο υλικό.
Επίσης ο κ. Ζάννας παρουσίασε πτυχές του προγράμματος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ για την τριτοβάθμια εκπαίδευση και δεσμεύτηκε για την ουσιαστική ενίσχυση των δημοσίων τριτοβάθμιων ιδρυμάτων.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!