Με περιοδείες σε όλες τις κοινότητες του Νομού Πιερίας συνεχίζει την προεκλογική του εκστρατεία ο Σπύρος Κουλκουδίνας, υποψήφιος Βουλευτής της Ν.Δ. συναντώντας πολίτες και συζητώντας μαζί τους.
Γανόχωρα, Περίσταση και Καλλιθέα ήταν οι επόμενοι σταθμοί της περιοδείας του το απόγευμα της Παρασκευής. Συζήτησε με τους κατοίκους των τριών κοινοτήτων, δίνοντας ιδιαίτερη έμφαση στα θέματα των δομών υγείας του νομού αλλά και της τουριστικής ανάπτυξης σε 12μηνη βάση.
Στις ομιλίες του ο Σπύρος Κουλκουδίνας τόνισε πως η Πιερία έχει την δυνατότητα και όλα τα πλεονεκτήματα να διεκδικήσει προτάσσοντας εναλλακτικές μορφές τουρισμού, 12μηνη επισκεψιμότητα.
Κλείνοντας ανέφερε πως η χώρα έχει ανάγκη όσο ποτέ καθαρό ορίζοντα στην πορεία και καθαρή λύση στην ηγεσία. Στη σημερινή συγκυρία η σταθερή κυβέρνηση είναι εθνική αναγκαιότητα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!