Ο ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης σε συνδιοργάνωση με την ΕΣΠΕΜ (Ένωση σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας) και τον ΣΦΚ Πιερικό διοργανώνουν στα γήπεδα πάνω από την υπογειοποίηση της Εθνικής οδού (αναψυκτήριο mooven) αγώνες mini volley για αγόρια και κορίτσια γεννηθέντα από 1-1-2011 έως 31-12-2016. Η διοργάνωση τελεί υπό την αιγίδα του Δήμου Κατερίνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!