Επόμενος σταθμός του υποψήφιου Βουλευτή Πιερίας της ΝΔ Σάββα Χιονίδη ήταν ο Κολινδρός και ο Καταχάς.
Ο κ. Χιονίδης μίλησε με φίλους του για την αγροτική οικονομία, για τα προβλήματα και τις λύσεις που έδωσε η κυβέρνηση της ΝΔ, αλλά κυρίως για το αύριο του πρωτογενή τομέα, με στόχο να ξαναζωντανέψουν τα χωριά και η οικονομία τους.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!