Το νέο σποτ του ΕΟΤ για το καλοκαίρι αναφέρει πως «η Ελλάδα δεν είναι απλές διακοπές, είναι εμπειρία που αλλάζει τη ζωή».
«Κόσμος έρχεται στην Ελλάδα για διακοπές, αλλά σας ρωτώ: Είναι διακοπές να πηδάς από τον ψηλότερο βράχο μέσα σε βαθιά νερά ή να διαλέγεις αγκαθωτά φρούτα με γυμνά χέρια», ακούγεται να λέει η νεαρή πρωταγωνίστρια του βίντεο.
Μέσα σε σχεδόν 1 λεπτό, η καμπάνια του ΕΟΤ γεμίζει με εικόνες και στιγμές από την Ελλάδα. Δεν είναι μόνο τα καθαρά νερά που λαμπυρίζουν κάτω από τον χρυσαφένια ήλιο, ούτε τα ταβερνάκια εκεί που σκάει το κύμα, το ταξίδι στη χώρα μας έχει τη γεύση της πλυμένης ντομάτας στο θαλασσινό νερό και μιας ξέφρενης βραδιάς σε ένα πανηγύρι μαζί με χαμογελαστούς ανθρώπους.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!