Μάνα ειναι μόνο μία ακόμα και όταν όλα γύρω σου καταρρέουν αλλά εκείνη έχει με το μέρος της όλη την τύχη του κόσμου. Δείτε το συγκλονιστικό video…
Όταν όλα γύρω σου καταρρέουν αλλά εσύ έχεις με το μέρος σου όλη την τύχη του κόσμου, τότε μπορείς να γλιτώσεις από απίστευτες καταστάσεις όπως αυτή που καταγράφεται στο video.
Στις εικόνες βλέπουμε μία μητέρα η οποία έχει παρκάρει το αυτοκίνητό της και απομακρύνεται με το μικρό μωρό στην αγκαλιά της.
Όμως αν παρατηρήσετε την άσφαλτο, την ίδια στιγμή κάτι συμβαίνει στο έδαφος του χώρου στάθμευσης, ο οποίος καταρρέει και παρασέρνει μαζί του όλα τα αυτοκίνητα που βρίσκονταν επάνω του.
Η μητέρα αντιλαμβάνεται έστω και αργά το τι συμβαίνει και καταφέρνει να γλιτώσει ακριβώς την τελευταία στιγμή από το να παρασυρθεί μαζί με τις λάσπες και τα αυτοκίνητα.
Το περιστατικό καταγράφηκε στην Κίνα και είναι ένα από τα πολλά που δείχνουν το επίπεδο των κατασκευών και των υποδομών της χώρας.
Όμως αν παρατηρήσετε την άσφαλτο, την ίδια στιγμή κάτι συμβαίνει στο έδαφος του χώρου στάθμευσης, ο οποίος καταρρέει και παρασέρνει μαζί του όλα τα αυτοκίνητα που βρίσκονταν επάνω του.
Η μητέρα αντιλαμβάνεται έστω και αργά το τι συμβαίνει και καταφέρνει να γλιτώσει ακριβώς την τελευταία στιγμή από το να παρασυρθεί μαζί με τις λάσπες και τα αυτοκίνητα.
Το περιστατικό καταγράφηκε στην Κίνα και είναι ένα από τα πολλά που δείχνουν το επίπεδο των κατασκευών και των υποδομών της χώρας.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!