Ηλικιωμένη από το Αγρίνιο έχει γίνει διάσημη στο διαδίκτυο, καθώς την εντόπισαν να παρακολουθεί με κιάλια από το μπαλκόνι της τα τεκταινόμενα στη γειτονιά και την ανάρτησαν στο TikTok.
Μια high tech γιαγιά έγινε viral, καθώς βγήκε στο μπαλκόνι της και «συνελήφθη» να παρακολουθεί με κιάλια τις κινήσεις στη γειτονιά! Είναι άλλωστε ίδιον των γιαγιάδων να έχουν πλήρη επίγνωση της κατάστασης που επικρατεί ανά πάσα ώρα και στιγμή σε κάθε γειτονιά, όμως η συγκεκριμένη τις... βάζει όλες κάτω.
Η ηλικιωμένη βγήκε στο μπαλκόνι της στο σπίτι της στο Αγρίνιο για να δει αν... κινείται τίποτα.
Το βίντεο έχει λεζάντα «δεν είναι ότι τον παρακολουθώ, έτυχε και τον είδα».
Από κάτω, φυσικά, γίνεται το... έλα να δεις, με τα σχόλια των χρηστών να προσφέρουν αρκετό γέλιο!
Δείτε το βίντεο με τη γιαγιά-κατάσκοπο στο Αγρίνιο
@maarak11 Νέες εξελιγμένες κάμερες στο Αγρίνιο !
♬ I Doulia Kani Tous Adres - Dimitris Efstathiou
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!