Ο Δήμος Δίου-Ολύμπου ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους γονείς που επιθυμούν τη φιλοξενία των παιδιών τους στους παιδικούς σταθμούς Λεπτοκαρυάς και Νέας Εφέσου για το έτος 2023-2024, ότι ξεκινά η διαδικασία υποβολής των αιτήσεων από σήμερα 20/06/2023 ώρα 14:00 έως τις 11/07/2023 ώρα 23:59, στην ιστοσελίδα της Ελληνικής Εταιρείας Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (ΕΕΤΑΑ) www.eetaa.gr.
Για την εξυπηρέτηση των αιτούντων λειτουργεί τηλεφωνικό κέντρο στην ΕΕΤΑΑ στο 210-5214600 και E-mail: [email protected]
Για τυχόν επιπλέον διευκρινίσεις και πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στους παιδικούς σταθμούς (Τηλέφωνα Επικοινωνίας: Παιδικός σταθμός Λεπτοκαρυάς: 2352033552 - Παιδικός σταθμός Νέας Εφέσου: 2351051899).
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!