Με πολύ μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η Δράση για την Υπέρταση με κύριο στόχο την Πρόληψη και ευαισθητοποίηση της Κοινότητας στη φιλοσοφία της πρόληψης και της προαγωγής υγείας ως σημαντική αξία ζωής.
Έγινε πλήρη ενημέρωση του κοινού με διανομή έντυπου υλικού και με πρακτική επίδειξη για την σωστή μέτρηση της Αρτηριακής Πίεσης.
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/06/4%CE%B7-%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%A5-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82-6-1024x463.jpg.webp)
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/06/4%CE%B7-%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%A5-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82-1-604x804.jpg.webp)
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/06/4%CE%B7-%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%A5-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82-2-623x804.jpg.webp)
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/06/4%CE%B7-%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%A5-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82-3-364x804.jpg.webp)
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/06/4%CE%B7-%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%A5-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82-4-604x804.jpg.webp)
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/06/4%CE%B7-%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%A5-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82-5-454x804.jpg.webp)
![](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2023/06/4%CE%B7-%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%A5-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82-7-454x804.jpg.webp)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!