Εκ μέρους όλων των μελών καθώς και της Υπεύθυνης του Τομέα, Χαρίση Δέσποινα, θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον Δήμαρχο Κατερίνης κ. Κουκοδήμο Κωνσταντίνο, για την άμεση ανταπόκριση του, μετά από αίτημά μας, στην αντικατάσταση ενός κλιματιστικού στον χώρο αναμονής των Διασωστών, στο κτίριο του ΕΚΑΒ Κατερίνης.
Επιπλέον μας χαροποιεί ιδιαίτερα η δέσμευση του κ. Κουκοδήμου, για την μελέτη και κατασκευή του στεγάστρου των ασθενοφόρων οχημάτων, ενός χρόνιου προβλήματος, που θα συμβάλει τα μέγιστα στην συντήρηση του ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού των ασθενοφόρων που ακόμη και σήμερα βρίσκονται εκτεθειμένα στις όποιες καιρικές συνθήκες.
Σας ευχαριστούμε που είστε δίπλα μας και βοηθάτε στην επίλυση σημαντικών προβλημάτων που αντιμετωπίζουμε, δίνοντας μας ώθηση να συνεχίσουμε απρόσκοπτοι το έργο μας στην Επείγουσα Προνοσοκομειακή Φροντίδα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ!!!
Για το Δ.Σ.:
Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Σεραφίδης Γεώργιος Βάιος Βασίλειος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!