Μια φανατική θαυμάστριά του συνάντησε ο υποψήφιος βουλευτής της ΝΔ, Άδωνις Γεωργιάδης, στην επίσκεψη που έκανε σήμερα Δευτέρα (12/06) το πρωί σε λαϊκή αγορά, η οποία τον αποκάλεσε «αλανιάρη και ζημιάρη».
Κατά τη διάρκεια της επίσκεψής του και της επικοινωνίας του με εργαζόμενους και πολίτες, ο Άδωνις Γεωργιάδης συνάντησε μια πωλήτρια πίσω από ένα πάγκο με μανταρίνια, η οποία ενθουσιάστηκε που τον είδε και του μίλησε.
«Γεια σου μωρό μου! Αλανιάρη και ζημιάρη!», είπε στον Άδωνι Γεωργιάδη η πολίτρια, με εκείνον να της απαντάει: «Τι κάνεις γλυκιά μου;».
Η πωλήτρια συνέχισε: «Σου είπα είναι αφροδισιακά [σ.σ. τα μανταρίνια], αλλά δεν παίρνεις», με τον Άδωνι Γεωργιάδη να απαντάει με χιούμορ: «Δεν είναι πρωί-πρωί για αφροδισιακά. Να κάνουμε και καμιά δουλειά».
Δείτε το στιγμιότυπο:
@topolitiko Ορεξάτη κυρία συναντάει τον Άδωνι στη λαϊκή #fy#fyp#foryou #φυ #φυπ #φοργιου #ελλάδα #ellada #greecetiktok #greektiktok #greece #adonis #adonisgeorgiadis #cupcut #xyzbca ♬ πρωτότυπος ήχος - To Politiko
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!