Δυστυχώς μία κακή εκτίμηση , σε συνδυασμό με διάφορα τεχνικά προβλήματα που προέκυψαν κατά τον σημερινό καθαρισμό της δεξαμενής ύδρευσης στον Πλαταμώνα , δημιούργησε μεγάλο πρόβλημα στον οικισμό .
Η Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ. ζητά συγγνώμη από τους δημότες και τους επισκέπτες της σημερινής μέρας . Προσπαθούμε να επαναφέρουμε το σύστημα ύδρευσης με καθαρό νερό για όλο το καλοκαίρι , πολλές φορές λάθη και αδράνειες ετών συσσωρεύονται αθροιστικά και πρέπει να αντιμετωπιστούν σε μία μέρα.
Το πρόβλημα θα επιλυθεί σε λίγη ώρα από τώρα.
Ζητούμε συγνώμη για την ταλαιπωρία
Ευχαριστούμε για την κατανόηση
Από τη ΔΕΥΑΔΟΛ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!