Το Σύνολο Λαϊκής Μουσικής του Μουσικού Σχολείου Κατερίνης τιμά την παγκόσμια ημέρα της μουσικής, ερμηνεύοντας επιλεγμένο ρεπερτόριο της ελληνικής αστικής μουσικής, συνοδεύοντας τη γνωστή ερμηνεύτρια Ανατολή Μαργιόλα. Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί στο ανοιχτό θέατρο Λιτοχώρου με ώρα έναρξης 12:00.
Φιλική συμμετοχή: Γιώργος Ευαγγέλου
Διοργάνωση: Δήμος Δίου-Ολύμπου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!