Συγχαρητήριο μήνυμα εξέδωσε ο βουλευτής Πιερίας κ. Σπύρος Κουλκουδίνας προς την κ Άννα Μάνη για την θέση που ανέλαβε στο υπουργείο Ανάπτυξης.
Συγκεκριμένα αναφέρει στο μήνυμα:
"Συγχαίρω θερμά την Άννα Μάνη Παπαδημητρίου που αναλαμβάνει καθήκοντα Υφυπουργού Ανάπτυξης στη νέα κυβέρνηση της Ν.Δ. Της εύχομαι καλή δύναμη και επιτυχία στο δύσκολο έργο που αναλαμβάνει!"
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!