Μία ακόμα επίσκεψη αγριογούρουνων στον αστικό ιστό της Θεσσαλονίκης καταγράφηκε σήμερα το πρωί.
Όπως φαίνεται και στο παρακάτω βίντεο του Thestival, δύο αγριογούρουνα έκαναν νωρίς το πρωί την εμφάνισή τους έξω από τον Ιερό Ναό Κοιμήσεως Θεοτόκου, στην περιοχή των 40 Εκκλησιών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!