Το άσχημο περιστατικό που έλαβε χώρα το περασμένο Σάββατο το βράδυ στην «καρδιά» του Πλαταμώνα με τον σκύλο που δάγκωσε και τραυμάτισε Λαρισαίο o οποίος έπινε το ποτό του σε μπαρ της περιοχής, έχει θορυβήσει πολύ κόσμο, ωστόσο, θα πρέπει να μην υπάρχει πλέον ανησυχία, διότι ο Δήμος κινητοποιήθηκε άμεσα και περισυνέλλεξε το αδέσποτο σκυλί.
Η υπηρεσία του Δήμου απομάκρυνε από την περιοχή το σκυλί φροντίζοντας να το στείλει σε δομή για την περίθαλψη του.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!