Ευχαριστώ πολύ τον Δήμαρχο Κατερίνης, κο Κώστα Κουκοδήμο, την Υπηρεσία Πρασίνου και το προσωπικό που εργάζεται σε αυτήν για την άμεση αποκομιδή μεγάλης ποσότητας κλαδιών από το πεζοδρόμιο μπροστά από το σπίτι μας.
Ευχαριστώ συγκεκριμένα και ιδιαίτερα τον κο. Μπίντα Δημήτριο και τον κο. Μαρμαρινό Σάββα, συνεργάτες του Δήμου Κατερίνης για το ήθος, τον ζήλο και την ευγένεια που επέδειξαν κατά την αποκομιδή.
Με το άρτιο αυτό προσωπικό του Δήμου Κατερίνης και τον χαρακτήρα που επιδεικνύουν κατά την άσκηση των καθηκόντων τους μπορούμε να κρατήσουμε την πόλη μας όμορφη και το πιο βασικό όλων, καθαρή.
Με εκτίμηση,
Σοφία Σιδηροπούλου
Συνοικισμός Ευαγγελικών
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!