Ο Ρόμπι Γουίλιαμς, επέστρεψε ύστερα από οχτώ χρόνια, το βράδυ του Σαββάτου 1η Ιουλίου στο Rockwave Festival, και ξεσάλωσε τους χιλιάδες θαυμαστές του, που βρέθηκαν στη συναυλία του, στη Μαλακάσα και μάλιστα σαν “ευχαριστώ” χαρακτήρισε του Έλληνες… κλέφτες.
Ο Βρετανός σταρ όταν κάποιοι από τους φαν προσπαθούσαν να τον ακουμπήσουν, επιχείρησε να αστειευτεί χαρακτηρίζοντας ως «κλέφτες» τους Έλληνες, γεγονός που προξένησε αλγεινή εντύπωση.
«Θέλουν να μου πάρουν τα στρας από τη μπλούζα μου. Αυτή είναι η Ελλάδα!», είπε χαρακτηριστικά.
Ο ίδιος, πάντως, στη συνέχεια με ανάρτησή του στο Instagram ευχαρίστησε την Ελλάδα και το κοινό της, αναφέροντας την αγάπη του για τη χώρα και τους ανθρώπους της.
Νωρίτερα ο δημοφιλής Βρετανός καλλιτέχνης στην Μαλακάσα, ερμήνευσε μερικές από τις μεγαλύτερες επιτυχίες του όπως το Feel, Come Undone, Me and my Monkey.
Ο Ρόμπι Γουίλιαμς με εξομολογητική διάθεση μίλησε για τη μάχη με τους εθισμούς του – αλκοόλ και ναρκωτικά – και δεν δίστασε να κάνει και χιούμορ με το κοινό του.
Let me entertain you!! You did 😎#RobbieWilliams #terravibepark pic.twitter.com/lBzHzPOYpB
— Eleni Karali (@ElenhKaralh) July 2, 2023
Μετά τη συναυλία του, έκανε μια ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ευχαριστώντας την Ελλάδα.
«Ελλάδα. Σας ευχαριστώ για τη χθεσινή νύχτα. Ήταν όμορφα. Σας αγαπώ. Rob» έγραψε ο εκρηκτικός τραγουδιστής.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!