Το νοσοκομείο Κατερίνης επισκέφθηκε εχθές ο Υφυπουργός Υγείας Δημήτρης Βαρτζόπουλος, τον οποίο υποδέχθηκαν ο Διοικητής της 3ης ΥΠΕ Κ. Μακεδονίας Παναγιώτης Μπογιατζίδης, ο Διοικητής του Γενικού Νοσοκομείου Κατερίνης κ. Χατζηγεωργίου και διοικητικά στελέχη του Νοσοκομείου.
Όπως ενημερωθήκαμε ο Υφυπουργός Δημήτρης Βαρτζόπουλος, αρμόδιος για θέματα Ψυχικής Υγείας, εκτός από το Γ. Νοσοκομείο Κατερίνης επισκέφθηκε εχθές και το νοσοκομείο Γιαννιτσών και το νοσοκομείο Κοζάνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!