Διασωληνωμένος στο Νοσοκομείο Φλώρινας βρίσκεται ένας εργαζόμενος του ΑΔΜΗΕ, μετά από σοβαρό εργατικό ατύχημα που είχε.
Ειδικότερα, σύμφωνα με την ΕΡΤ, την ώρα που ο εργαζόμενος προσπαθούσε να κόψει δέντρα, τον χτύπησε ρεύμα υψηλής τάσης.
Οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν ότι ένα κλαδί έπεσε σε καλώδιο με υψηλής τάσης ρεύμα, με αποτέλεσμα ο εργαζόμενος να κεραυνοβοληθεί και να τραυματιστεί βαριά.
Ο εργαζόμενος μεταφέρθηκε άμεσα στο Νοσοκομείο Φλώρινας όπου διασωληνώθηκε, ενώ εξετάζεται η διακομιδή του σε νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!