Σε θαλάσσια περιοχή στη Θάσο εντοπίστηκε χθες η σορός ενός άνδρα, αγνώστων ως τώρα στοιχείων.
Το Λιμενικό Θάσου ενημερώθηκε χθες από το τοπικό αστυνομικό τμήμα για τον εντοπισμό σορού άνδρα, στη θαλάσσια περιοχή Σκάλα Ποταμιάς Θάσου.
Ο άνδρας, αγνώστων στοιχείων, ήταν ηλικίας περίπου 70 ετών, ύψους 1,80μ. περίπου και φορούσε μαγιό σκούρου μπλε χρώματος. Η σορός μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Κέντρο Υγείας Πρίνου της Θάσου.
Προανάκριση διενεργείται από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Θάσου του Κεντρικού Λιμεναρχείου Καβάλας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!