Τους υποψηφίους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους αλλά και το πρόγραμμα για την επόμενη θητεία θα παρουσιάσει ο Δήμαρχος Δίου-Ολύμπου Βαγγέλης Γερολιόλιος την Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου στο Λιτόχωρο στις 19.30 το βράδυ.
Πρόκειται για υποψηφίους με εμπειρία στον τρόπο λειτουργίας του Δήμου και αποδεδειγμένο έργο καθώς και νέα, φρέσκα πρόσωπα με διάθεση να σηκώσουν μανίκια και να εργαστούν σκληρά για τις κοινότητες στις οποίες κατεβαίνουν και το σύνολο του Δήμου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!