Τον ενθουσιασμό του πλήθους κέρδισε ο κ. Αντώνης στη Τήνο.
Ο κ. Αντώνης είναι 86 ετών και στο πανηγύρι της Καλλονής στη Τήνο έδωσε τον καλύτερο του εαυτό, χορεύοντας ζεϊμπέκικο.
Στο τέλος καταχειροκροτήθηκε από τους παρευρισκόμενους.
Ο 86χρονος κατάγεται από το χωριό «Αγάπη» και χόρεψε τον «λεβέντικό χορό» υπό τους ήχους του βιολιού του Παναγιώτη Μάνεση.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!