Η Οργανωτική Επιτροπή του Δρόμου Αλληλεγγύης 2023 Ιερού Ναού Αγίου Χαραλάμπους Κατερίνης δημοσιεύει το φετινό συλλεκτικό, ανάγλυφο μετάλλιο και σας περιμένει να τιμήσετε με την αγωνιστική σας παρουσία τον 8ο κατά σειρά περιπατητικό- τρεξιματικό αγώνα.
Για εγγραφές πατήστε εδώ: https://docs.google.com/ forms/d/e/ 1FAIpQLSfbUb4FwMAfnh- 57lXktv31vcvfmpsDcZI2SRXWQggs4 aDnaQ/viewform?pli=1
Ευγενική υπενθύμιση: ως ημερομηνία λήξης εγγραφών ορίζεται η 24η Αυγούστου ημέρα Πέμπτη και ώρα 11:00 το πρωί.
Πληροφορίες κ. Αλέξανδρος Πούλιος, τηλ: 6976692445
Aπό την Ο.Ε.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!