Για ακόμη μια φορά παρών σε εκδήλωση με κοινωνικό πρόσημο ο Βουλευτής Πιερίας, Φώντας Μπαραλιάκος.
Άλλωστε δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις στις οποίες έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε τα κοινωνικά αντανακλαστικά του Βουλευτή Πιερίας να ενεργοποιούνται στο μέγιστο βαθμό όταν λαμβάνουν χώρα events με στόχο την ενίσχυση ευάλωτων κοινωνικών ομάδων.
Έτσι και στον 8ο Αγώνα Δρόμου Αλληλεγγύης της Ενορίας του Αγίου Χαραλάμπους, τα έσοδα του οποίου θα διατεθούν στον Σύλλογο Καρκινοπαθών Ν. Πιερίας «Η Αγία Αικατερίνη», ο Φώντας Μπαραλιάκος, με τη σύζυγό του, Μελίνα Κορομήλη, την κόρη του Ζέτα και πλήθος φίλων έλαβαν μέρος στη διοργάνωση διανύοντας την απόσταση των 5 χιλιομέτρων με ένα πλατύ χαμόγελο στο πρόσωπό τους.
Ο Βουλευτής Πιερίας, εκτός της άριστης φυσικής κατάστασης που διατηρεί- όπως φάνηκε-από τον άνετο τερματισμό του, απέδειξε πως η παρουσία του, η στήριξη του και η συνδρομή του σε κοινωνικές δράσεις είναι διαχρονική.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!