«Μιχάλη, η ΑΕΚ δε θα σε ξεχάσει ποτέ! Παραδειγματική τιμωρία για τους δολοφόνους και τους υπεύθυνους!», με αυτές τις λέξεις η ΠΑΕ ΑΕΚ αποχαιρετά τον 29χρονο οπαδό της ΑΕΚ που δολοφονήθηκε χθες κατά τη διάρκεια επεισοδίων που δημιούργησαν χούλιγκαν της Ντιναμό Ζάγκρεμπ στη Νεά Φιλαδέλφεια και ζητά, παράλληλα, την τιμωρία των ενόχων.
Λίγο νωρίτερα η σελίδα της ΠΑΕ ΑΕΚ στο facebook είχε ντυθεί στα «μαύρα», ως ένδειξη πένθους για τον θάνατο του 29χρονου οπαδού της «Ένωσης». Οι υπεύθυνοι του συλλόγου άλλαξαν και τη φωτογραφία του εξωφύλλου και τη φωτογραφία προφίλ, τοποθετώντας ασπρόμαυρο το έμβλημα της ομάδας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!