Τροχαίο ατύχημα έγινε το μεσημέρι της Παρασκευής (15.9.2023) στην παραλιακή οδό Ναυμαχίας Ναυπάκτου.
Σύμφωνα το tempo24.news, το τροχαίο ατύχημα έγινε όταν 57χρονος οδηγός ταξί παρέσυρε 8χρονο αγόρι το οποίο διέσχιζε κάθετα την παραλιακή οδό, με αποτέλεσμα να το τραυματίσει.
Το αγόρι μεταφέρθηκε από ιδιωτικό όχημα στο Κέντρο Υγείας Ναυπάκτου και στη συνέχεια για προληπτικούς λόγους στο Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Πατρών «Καραμανδάνειο», από όπου πήρε εξιτήριο.
Προανάκριση διενεργείται από το Α΄ Λιμενικό Τμήμα Ναυπάκτου του Λιμεναρχείου Μεσολογγίου.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!