Η επίστρωση με κυβόλιθους των πεζοδρομίων, στην περιοχή γύρω από τον υπό διαμόρφωση περιβάλλοντα χώρο, στο Α΄ Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κατερίνης (γήπεδο Πιερικού – χώρος για τους δρομείς και για τους περιπατητές), συμβάλλει αισθητά στην αναβάθμιση του δημόσιου χώρου.
Παράλληλα, στην εύρυθμη διέλευση και πρόσβαση των πεζών από και προς τους συγκεκριμένους αθλητικούς χώρους. Επίσης, προς τις οικίες πέριξ του δημοτικού αθλητικού κέντρου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!