Με μεγάλη χαρά και τιμή βρέθηκα στην Αστυνομική Διεύθυνση Πιερίας, όπου συναντήθηκα με τον Αστυνομικό Διευθυντή του νομού κ. Κουκουσέλα, καθώς και τον Διευθυντή Τροχαίας κ. Πουτουρίδη, με τους οποίους είχα έναν ουσιώδη και γόνιμο διάλογο, αναφορικά με ποικίλα ζητήματα που αφορούν τόσο τη λειτουργία του συνόλου των εν λόγω υπηρεσιών, όσο και την καθημερινότητα στο Δήμο μας.
Δεσμεύομαι προσωπικά ως υπ. Δημοτικός Σύμβουλος ότι η νέα διοίκηση του Δήμου υπό τον Γ. Ντούμο, που θα προκύψει από τις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου και τη στήριξη των πολιτών, θα σταθεί αρωγός όλων των προσπαθειών της Αστυνομικής Διεύθυνσης. Για έναν Δήμο ακόμη πιο ασφαλή, για έναν Δήμο Πρότυπο!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!