Σε μια κοινωνικού χαρακτήρα επιλογή προχωρά το ξενοδοχείο «Ποσειδών Παλλάς» που εδρεύει στην παραθαλάσσια περιοχή της Λεπτοκαρυάς του Δήμου Δίου-Ολύμπου.
Με απόφαση της οικογενείας Τζόβα, των ιδιοκτητών της ξενοδοχειακής μονάδας, τίθενται στη διάθεση των πληγέντων από την πρόσφατη Θεομηνία πλημμυροπαθών της Θεσσαλίας, δωμάτια για διαμονή και φιλοξενία.
«Είναι το ελάχιστο που προσφέρουμε στους δοκιμαζόμενους συνανθρώπους μας μέχρι να ξεπεράσουν τα όποια προβλήματα συσσώρευσε η καταστροφική μανία της φύσης» δήλωσε ο διευθύνων σύμβουλος της εταιρείας Γεώργιος Τζόβας.
Ασφαλώς αξιέπαινη και γεμάτη ανθρωπιά η πρωτοβουλία των ανθρώπων του «Ποσειδών Παλλάς».
Για πληροφορίες στο τμήμα κρατήσεων του ξενοδοχείου, στα τηλέφωνα 2352031602 και 2352031624
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!