αποφάσισε την μετάθεση της έναρξης των τοπικών Πρωταθλημάτων Α' και Β' κατηγοριών, για το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Σεπτεμβρίου.
Οι εκτεταμένες καταστροφές λόγω της κακοκαιρίας Daniel στην περιοχή μας, καθώς και οι οδυνηρές της συνέπειες (με θύματα και αγνοουμένους) στο θεσσαλικό κάμπο, οδήγησαν τα μέλη της Επιτροπής στην ομόφωνη απόφαση για μετάθεση της έναρξης των Πρωταθλημάτων μας.
Για την Εκτελεστική Επιτροπή
Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας
Αστέριος Κ. Τόκας Δημήτριος Β. Τσακνάκης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!