Ο Σάββας Καρυπίδης, υπ. Δημοτικός Σύμβουλος με τον Γ. Ντούμο και το Δήμο-Πρότυπο, επισκέφθηκε τις εγκαταστάσεις της MAXI, της μεγάλης χαρτοβιομηχανίας της πόλης μας. Ο Σάββας συνομιλώντας με τη Διοίκηση αλλά και το προσωπικό της επιχείρησης, αφού ξεναγήθηκε στις εγκαταστάσεις, στάθηκε στη σημασία της ουσιαστικής στήριξης και αρωγής των μεγάλων παραγωγικών δυνάμεων του τόπου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!