Σφοδρές αντιδράσεις προκάλεσαν στα social media σχόλια σε φωτογραφία με τον Στέφανο Κασσελάκη, τον σύντροφό του Τάιλερ και τον Σταμάτη Κραουνάκη, ενώ θέση πήρε μέσω Facebook και ο ίδιος ο μουσικοσυνθέτης.
Πιο συγκεκριμένα, όπως γράφει, κάποιοι πήραν φωτογραφία τους από τη συναυλία του μουσικοσυνθέτη στο Ηρώδειο, στην οποία παρευρέθηκαν ο νέος πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ με τον σύντροφό του και απαθανατίστηκαν στον φακό – και σχολίασαν ότι ο γνωστός τραγουδοποιός θα κάνει την παρένθετη μητέρα στο ζευγάρι, λόγω της κοιλιάς που έχει, με αφορμή και τη δήλωση του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ πως θέλει να αποκτήσει δύο γιους μέσω παρένθετης μητέρας σε συνέντευξή του στους Πρωταγωνιστές και τον Σταύρο Θεοδωράκη.
«Κυκλοφορεί μια φωτογραφία μας με τον Κασσελάκη και τον Τάιλερ από το Ηρώδειο με εμένα στη μέση την τράβηξε ο Θωμάς Δασκαλάκης. Την Παρασκευή αργά το βράδυ. Διάφοροι την παραποίησαν γράφοντας ότι εγώ με την υπέροχη κοιλιά μου θα κάνω την παρένθετη μητέρα. Οι φίλοι με παροτρύνουν να κάνω μήνυση. Προσωπικά το θεωρώ πολύ κακό γούστο και αναξιοπρεπές όσον αφορά την μητρότητα και την γυναικεία φύση. Δεν υπάρχει περίπτωση καμιά περίπτωση να ασχοληθώ περαιτέρω. Και δεν θα επιτρέψω σε τίποτα να χαλάσει το κέφι μου μετά από αυτή την Πανδαισία που έζησα. Με τους φίλους μου στο Ηρώδειο» έγραψε ο Σταμάτης Κραουνάκης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!