Κάτι μυρίζει! Η σπαρταριστή επιθεώρηση για την Κατερίνη στα ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΕΙΑ, από το θέατρο «ΠΗΓΑΣΟΣ», που ήταν προγραμματισμένη για την Κυριακή 26 Νοεμβρίου αναβάλλεται λόγω ασθένειας.
ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: Κυριακή 03 Δεκεμβρίου στις 20:30, στο θέατρο ΠΗΓΑΣΟΣ, Αγ. Αικατερίνης 16 – Είσοδος Ελεύθερη
Για κρατήσεις θέσεων τηλεφωνήστε στο: 23510 74371.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!