Στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας εξακολουθεί να νοσηλεύεται ο 18χρονος, o οποίος παρασύρθηκε με το ηλεκτρικό του πατίνι από διερχόμενο οδηγό, στην συνοικία της Φιλιππούπολης στη Λάρισα.
Ο νεαρός παρουσίασε βελτίωση και χθες Δευτέρα αποσωληνώθηκε, προκειμένου να γιορτάσει σήμερα τα γενέθλια του με τους οικείους του.
πό την πτώση μετά την παράσυρση ο 18χρονος υπέστη σοβαρό αιμάτωμα στο κεφάλι και υποβλήθηκε σε επιτυχημένη χειρουργική επέμβαση.
Σύμφωνα με πληροφορίες της ΕΡΤ, ο οδηγός του αυτοκινήτου φέρεται να είπε πως το παιδί πετάχτηκε στον δρόμο και εκείνος δεν πρόλαβε να αντιδράσει.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!