Το Μουσικό Εργαστήρι Ολύμπου σας προσκαλεί στην εορταστική εκδήλωση "Χριστούγεννα 2023", την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2023, στις 8 το βράδυ, στο Συνεδριακό Κέντρο Κατερίνης «Εκάβη», με τη συμμετοχή της Χορωδίας Βουνιατάδων Κέρκυρας.
Η εκδήλωση, που επιμελείται ο μουσικός διευθυντής του Μουσικού Εργαστηρίου Ολύμπου, Νίκος Πατρής και θα παρουσιάσει ο Νίκος Αβαγιανός, θα πλαισιωθεί με παράλληλες δράσεις, στις οποίες συμμετέχουν οι σπουδαστές από το Μουσικό Εργαστήρι Ολύμπου.
Σας περιμένουμε!
Είσοδος ελεύθερη.
Υπό την αιγίδα του Δήμου Κατερίνης του Υπουργείου Πολιτισμού
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!