Μια 34χρονη στη Βραζιλία έκοψε το μόριο του συζύγου της και αφού το έβγαλε φωτογραφία, στη συνέχεια το πέταξε στην… τουαλέτα όταν έμαθε ότι έκανε σεξ με τη 15χρονη ανιψιά της.
Η γυναίκα, τα στοιχεία της οποίας δεν έχουν δοθεί στη δημοσιότητα στην κατάθεσή της στην αστυνομία είπε ότι αρχικά αποπλάνησε τον σύζυγό της για να τον ρίξει στο κρεβάτι.
Αφού του έδεσε τα χέρια και τα πόδια στο κρεβάτι, έβγαλε ένα ξυράφι και στη συνέχεια του έκοψε το μόριό του.
Αφού τράβηξε μια φωτογραφία του κομμένου οργάνου, το πέταξε στην τουαλέτα.
Όταν παραδόθηκε στην αστυνομία, ομολόγησε ότι το πέταξε μακριά ώστε να μην υπάρχει καμία πιθανότητα επανασυγκόλλησης.
Νωρίτερα είχε πάει στο τοπικό αστυνομικό τμήμα με τον αδελφό της ομολογώντας: «Ήρθα να παραδοθώ, γιατί μόλις έκοψα το πέος του συζύγου μου».
Ο 39χρονος σύζυγός της, που επίσης δεν κατονομάζεται, βρέθηκε ζωντανός και μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο, αλλά η κατάσταση της υγείας του είναι άγνωστη.
Η γυναίκα είναι υπό κράτηση και κατηγορείται για απόπειρα δολοφονίας.
Η έρευνα συνεχίζεται και η αστυνομία δεν έχει αναφερθεί στον ισχυρισμό της γυναίκας ότι ο 39χρονος έκανε σεξ με την ανιψιά της. Η ηλικία συναίνεσης στη Βραζιλία είναι τα 14 έτη.
Brazilian woman, 34, cuts off husband's penis and flushes it down the toilet 'after the 39-year-old bedded her 15-year-old niece' https://t.co/AV9ChYXjua pic.twitter.com/WfV5dPoCUE
— Daily Mail Online (@MailOnline) December 26, 2023
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!