Λόγω των άστατων καιρικών συνθηκών, μεταφέρεται σε νέα ημερομηνία η 3η Χριστουγεννιάτικη Γιορτή Κονταριώτισσας.
Η 3η Χριστουγεννιάτικη Γιορτή θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου στις 5 το απόγευμα στο προαύλιο του Δημαρχείου Κονταριώτισσας.
Στην εκδήλωση θα συμμετέχουν μαθήτριες και μαθητές του Γυμνασίου Κονταριώτισσας με το πρόγραμμα “Καλλιεργώ με αγάπη και σεβασμό”, ενώ στα χριστουγεννιάτικα decks θα παίξει μουσική ο DJ Deutz.
Την εκδήλωση διοργανώνει ο Δήμος Δίου-Ολύμπου και η Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας σε συνεργασία με:- το Συμβούλιο της Δημοτικής Κοινότητας Κονταριώτισσας
– τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου & Δημοτικού Σχολείου Κονταριώτισσας
– τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Κονταριώτισσας
– τον Πολιτιστικό Σύλλογο “Πίερες” Κονταριώτισσας
– τον Σύλλογο Αιμοδοσίας Κονταριώτισσας
Χρόνια πολλά!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!