Φρικτός θάνατος ενός 52χρονου οδηγού τρακτέρ σημειώθηκε σε περιοχή της Πιερίας.
Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του
Το τραγικό περιστατικό συνέβη το μεσημέρι της Παρασκευής (29/12). Το τρακτέρ που οδηγούσε ο άτυχος 52χρονος εξετράπη της πορείας του με αποτέλεσμα να βρεθεί σε παρακείμενη χαράδρα.
Πού συνέβη το δυστύχημα
Από την πτώση, ο 52χρονος τραυματίστηκε θανάσιμα. Η τραγωδία εκτυλίχθηκε στις 14:40 χθες Παρσκευή σε ανώνυμη κοινοτική οδό της Παλαιάς Βρίας – Βρίας Πιερίας.
Ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ που έφτασε στο σημείο παρέλαβε τον άτυχο άνδρα και τον μετέφερε χωρίς τις αισθήσεις του στο Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Προανάκριση για τα ακριβή αίτια του δυστυχήματος διενεργεί το Τμήμα Τροχαίας Κατερίνης.
(φωτο αρχείου)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!