Το μήνυμα της αισιοδοξίας και της χαράς των ημερών, πρόσφερε η γεμάτη μελωδικές ευχές, χριστουγεννιάτικα τραγούδια και κάλαντα - εκδήλωση, που διοργανώθηκε σήμερα στις εγκαταστάσεις του Β’ ΚΑΠΗ, στο Δημοτικό πάρκο Κατερίνης.
Στην εκδήλωση - μεταξύ άλλων - παρέστη η αντιπεριφερειάρχης Σοφία Μαυρίδου, εκπρόσωπος του βουλευτή Πιερίας, Σπύρου Κουλκουδίνα κ.α. Σε σύντομο χαιρετισμό του, ο Πρόεδρος του ΟΠΠΑΠ, Γιάννης Νταντάμης, ευχήθηκε «Καλά Χριστούγεννα και μία εποικοδομητική, δημιουργική και ευτυχισμένη χρονιά», ευχαρίστησε τους συντελεστές, τους εργαζόμενους των ΚΑΠΗ «που με το πλούσιο ψυχαγωγικό και χριστουγεννιάτικο πρόγραμμα μετέδωσαν μοναδικά χαμόγελα και ευχές. Παράλληλα, το γυμναστήριο bootcamp, την κα Κική Μάνη και όλη της την ομάδα, οι οποίοι δώρισαν εξοπλισμό γυμναστηρίου, στα ΚΑΠΗ».
Ευχάριστη συμμετοχή - στη διάρκεια της εκδήλωσης - τα παραδοσιακά κάλαντα, από τα παιδιά του 2ου νηπιαγωγείου Κατερίνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!