Το Επιμελητήριο Πιερίας τιμά τέσσερις πρώην προέδρους του Εμπορικού Συλλόγου Κατερίνης.
Σας προσκαλούμε στην εκδήλωση της τελετής βράβευσης των
- Αθανασίου Χ. Οικονόμου
- Γεωργίου Κ. Τασχουνίδη
- Κωνσταντίνου Δ. Σιονακίδη
- Δημητρίου Ι. Δημόπουλου
που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα στις 18 Δεκεμβρίου στην αίθουσα συσκέψεων ΔΣ του Επιμελητηρίου Πιερίας.
Με εκτίμηση
Ο πρόεδρος και το ΔΣ
του Επιμελητηρίου Πιερίας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!