Ο πρόεδρος και το Δ.Σ του Συλλόγου Σαρακατσαναίων Πιερίας ΄΄ Ο ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ΄΄ σας προσκαλούν στον ετήσιο χορό του Συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 30 Δεκεμβρίου 2023 στην αίθουσα δεξιώσεων ΠΙΕΡΙΔΑ Palace στο 1ο χιλ της επαρχιακής οδού Κατερίνης Νέου Κεραμιδίου.
Η παρουσία σας είναι τιμή για εμάς.
Σας περιμένουμε να γλεντήσουμε παραδοσιακά !
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!