Παραμονή Πρωτοχρονιάς και όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος οι επαγγελματίες του Κολινδρού έστησαν γλέντι σε κεντρικό δρόμο του χωριού, για ν’αποχαιρετίσουν τον παλιό χρόνο και να υποδεχτούν το 2024.
Συμπληρώνονται φέτος 15 χρόνια από μια συνήθεια που ξεκίνησε από επαγγελματίες της κεντρικής πλατείας Κολινδρού και συνεχίστηκε και φέτος με τη συμμετοχή αρχών και πολιτών του Κολινδρού! Αποχαιρετισμός του παλιού χρόνου με φαγοπότι, χορό και τραγούδια, με αυθόρμητη και όμορφη διάθεση και με πολλές ευχές για καλύτερη τη νέα χρονιά που ανατέλλει!!!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!