Εκδήλωση κοπής πρωτοχρονιάτικης πίτας του Επιμελητηρίου Πιερίας,
το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 20:00 στην αίθουσα Δεξιώσεων “Grande Sala”, (6ο χλμ. Κατερίνης-Ελασσόνας)
Κεντρικός Ομιλητής ο Αντιπρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής κ. Μαργαρίτης Σχοινάς
Παρακαλούμε επιβεβαίωση παρουσίας έως την Τρίτη 30 Ιανουαρίου
στο τηλ: 2351023211 εσωτ. 7 & στο press@champier.gr
Η παρουσία σας αποτελεί τιμή για το Επιμελητήριο Πιερίας
Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία.
Με εκτίμηση
Γραφείο Προέδρου Επιμελητηρίου Πιερίας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!