Κοπή βασιλόπιτας πραγματοποίησε την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2024 ο Σύλλογος Εικαστικών Καλλιτεχνών Πιερίας, σε ένα ζεστό και φιλικό κλίμα, γεμάτο ευχές και αισιοδοξία για τη νέα χρονιά.
Στην διάρκεια της βραδιάς απονεμήθηκαν βεβαιώσεις στους συμμετέχοντες στην ετήσια ομαδική εικαστική έκθεση του Συλλόγου Εικαστικών Καλλιτεχνών Πιερίας, που πραγματοποιήθηκε στην Αστική Σχολή Κατερίνης, στη διάρκεια 9-20 Δεκεμβρίου 2023.
Τυχερή της χρονιάς η Ελένη Ντόρα, μέλος της Φωτογραφικής Ομάδας Κατερίνης.
Φωτογραφίες: Μαίρη Τζήκα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!