Θερμά συγχαρητήρια στον Γεώργιο Κουκουσέλα για την προαγωγή του στο βαθμό του Αστυνομικού Διευθυντή καθώς και για την παραμονή του στην Αστυνομική Διεύθυνση Πιερίας την οποία θα συνεχίσει να υπηρετεί με την ίδια συνέπεια.
Εύχομαι από καρδιάς, δημιουργική και εποικοδομητική διοίκηση, με προτεραιότητα την ασφάλεια των πολιτών. Καλή δύναμη!
Συγχαίρω επίσης για την προαγωγή τους στον βαθμό του Αστυνομικού Διευθυντή στον Χρήστο Λένο και Κωνσταντίνο Παπανικολάου.
ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ
Βουλευτής Ν.Πιερίας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!