Μήνυμα της Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας Σοφίας Μαυρίδου για τον εορτασμό των Θεοφανείων
Παρασκευή, Ιανουαρίου 05, 2024
Η εορτή των Θεοφανείων είναι μια ξεχωριστή ημέρα για την Ορθοδοξία και τη Χριστιανοσύνη, είναι η νίκη του φωτός απέναντι στο σκοτάδι και του καλού απέναντι στο κακό, η κάθαρση των υδάτων και των ψυχών.
Η ένδοξη φανέρωση της Αγίας Τριάδος στον Ιορδάνη ποταμό να φωτίζει τον δρόμο στη ζωή μας έτσι ώστε να γίνει πιο ανθρώπινη, πιο δημιουργική και πιο αισιόδοξη.
Εύχομαι τα ελπιδοφόρα μηνύματα του εορτασμού των Θεοφανείων να μας συνοδεύουν όλους σε μια νέα περίοδο με υγεία, ευημερία, σύνεση και σωφροσύνη, αγάπη στις καρδιές μας.
Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά με υγεία και φώτιση σε όλες και όλους!
Σοφία Μαυρίδου Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας
Δημοσίευση σχολίου
0
Σχόλια
Το κανάλι μας στο Youtube
Kapa News
Σχολή Οδηγών "Τροχοκίνηση"
Επικοινωνία
[email protected] Στείλτε την γνώμη σας, την άποψη σας, ή τα δελτία τύπου σας για να δημοσιευθούν στο Site
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!