Επιθυμώ να συγχαρώ θερμά τον συμπολίτη μας, Ευάγγελο Φαλάρα, για την επάξια προαγωγή του στο βαθμό του Αντιστράτηγου του Πυροσβεστικού Σώματος Ελλάδας και την τοποθέτησή του στη θέση του Γενικού Επιθεωρητή Πυροσβεστικής Βορείου Ελλάδος.
Είμαι πεπεισμένος πως και από τη νέα του θέση με την πολύτιμη εμπειρία του, την αποτελεσματικότητα, τις αδιαμφισβήτητες ικανότητες μα κυρίως με την προσήλωσή του στο Πυροσβεστικό Σώμα Ελλάδος, θα συνεχίσει να επιτελεί το σπουδαίο έργο του.
Εύχομαι από καρδιάς καλή δύναμη και ευδόκιμη θητεία στα νέα καθήκοντά του.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!